Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wybór radia!? czym więcej czytam tym mniej wiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Moim skromnym zdaniem wzmacniacz należałoby potraktować jako kolejny etap po głośnikach i wytłumieniu. Rożnica jest na tyle duża, zwłaszcza w OI, że wielu "przeciętniaków" spokojnie mogłoby na tym poprzestać.
    A więc STAGE I - wytłumienie drzwi i jakieś przyzwoite głośniczki w panelach mdf, było już o tym wiele razy

    btw bezduszny siedze jutro od 15 w firmie, jak masz chwile czasu to wpadnij na odsłuch :wink:
    www.pinkbike.com

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Nexus6
      oj zdziwiłbyś się ile daję ta prosta czynność jaką jest prawidłowy montaz głośników i stworzenie im właściwych warunków pracy
      Zdaję sobie z tego sprawę doskonale...

      Komentarz


      • #28
        A co powiecie na temat CLARION : DXZ 668 RMP ?

        Komentarz


        • #29
          fajne radyjko ale czym się różni od 468? sposobem otwierania klapki i ilościa kolorów podświetlania wraz z funkcją przyciemniania po włączeniu świateł?

          IMO albo 468 albo 768.

          Komentarz


          • #30
            no moim zdaniem konretny model brałbym go na twoim miejscu bo w miare przystepna cena jak za clarka

            ja mam tez clarionka tylko ze starszy model i nie narzekam 8) 8) 8)



            ten clarion wyglada prawie identycznie jak moj chociaz nie wiem czy to jest akurat ten sam model bo nie chce mi sie latac do garazu i sprawdzac :P:P
            auto...ulica... i wyścig z samym sobą...
            Time is up...
            Stop Pijanym Kierowcom!

            Komentarz


            • #31
              Co powiecie na temat: CLARION DXZ668RMP

              [ Dodano: Wto 09 Sty, 07 20:26 ]
              Sorki za powtórkę pytania.... A jak się ma do PIONEER DEH 6800 ?
              Chyba że jakieś inne propozycje nie wiem tak do 1200 zł

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez Adamu
                fajne radyjko ale czym się różni od 468? sposobem otwierania klapki i ilościa kolorów podświetlania wraz z funkcją przyciemniania po włączeniu świateł?
                Co do klapki i kolorow, to jestem gotow sie zgodzic, ale funkcja przyciemniania podswietlenia po zapaleniu swiatel jest obecna w 468. Wiem, bo sam uzytkuje 468.
                Zgodze sie z toba Adamu - nie warto wydawac kilku stow wiecej dla automatycznie uchylanego panelu.

                Komentarz


                • #33
                  stefun, to jeszcze napisz czy jesteś zadowolony, jakie widzisz zalety a co ci przeszkada i autor wątku podejmie decyzję o zakupie bo to dobre radio w tej cenie (jesli chodzi o nówki) (i zaliczysz punkciora na pomógł )

                  Komentarz


                  • #34
                    Clarion DXZ468RMP

                    Wlasnie mialem to zrobic.
                    Jesli chodzi o jakosc dzwieku, to niestety nie mam zbyt duzego doswiadczenia, bo wczesniej mialem zamontowanego kaseciaka Sony i w stosunku do niego Clarion charakteryzuje sie znacznie czystszym brzmieniem (odsluch na fabrycznych glosnikach + wygluszenie drzwi), przyjemniejszym basem. Bardzo ciekawa funcja jest Magna Bass, czyli podbicie tonow ultraniskich oscylujacych w okolicy 60Hz, daje bardzo mile i glebokie brzmienie w niskich czestotliwosciach. Jest to niezalezna opcja, oprocz ogolnej, kilkustopniowej regulacji tonow niskich.
                    Funkcje tunera radiowego naleza do standardu i musze sie przyznac, ze wiekszosci nie wykorzustuje (chyba jak kazdy z nas). Dla mnie najwazniejsze to: programowalne stacje, AF i TA, do ktorych zastrzezen nie mam (no moze poza Sieradzem, ktory jest swoistym Trojkatem Bermudzkim - w tym miescie nawet ogolnopolskie stacje radiowe zaczynaja charczec).
                    Odtwarzacz CD dziala bez zastrzezen, plyty z MP3 startuja wystarczaja szybko. Dodam tez, ze czyta WMA.
                    Pilot - jakkolwiek nieprzydatny dla kierowcy, jest duzym udogodnieniem dla jadacych z tylu.

                    Generalnie radyjko jest na 5 z plusem, ale nie na 6. Mianowicie galka glosnosci musi byc "przekrecana" w osi prostopadlej do panelu, poniewaz przy odchyleniu osi obrotu wyczuwam jakby cos ja hamowalo i obrot nie jest tak gladki. Inna sprawa to ta, iz wyprowadzenie AUX jest z tylu radia i trzeba sobie jakos samemu poradzic z doprowadzeniem tego w bardziej dostepne miejsce.
                    Aha, i jeszcze jedno - ramka maskujaca jest polyskujaca (co nie bardzo wspolgra z matowymi plastikami deski rozdzielczej) i wystaje na ok 5mm. O tyle mnie to kluje w oczy, ze w przypadku poprzedniego radioodtwarzacza wszystko bylo ladnie spasowane.

                    Jesli zaistnieje potrzeba, to moge zamiescic zdjecia jak sie radyjko prezentuje w kokpicie.

                    Tak mnie dzis natchnelo i postanowilem, ze sprawdze czy istnieje mozliwosc wlaczenia radioodtwarzacza po wyjeciu kluczyka. Kombinowalem z kabelkami, ale niestety nic z tego. Widocznie to radyjko nie ma takiej opcji, a szkoda...

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X